Új hozzászólás Aktív témák

  • peppe79

    senior tag

    válasz dethroner #26381 üzenetére

    Nálam nem Cata van, hanem egy lengyel Amica OTS631. Nem egy bődületes nagy teljesítményű, max. 315 m3/h légszállításra képes. Ahogyan korábban írtam is, azért választottam ezt a típust, mert annak idején elég jó áron jutottam hozzá, és az "egyedi" tulajdonságai sem elhanyagolhatóak (előlapon található kapcsolók, kijelző, zsírtelítettség jelző, és 15 perces késleltetett leállítás). Vasárnap levideózhatom Neked a páraelszívót működés közben (szombaton 10 órában dolgozom, nem lesz rá időm), bár ennek szerintem nem sok értelme van, mert nem adja vissza élőben azt a zajkibocsátást. Én saját tapasztalatomból azt mondom, hogy a 60 dB-es zajszint melletti főzés még nem zavaró, 65 dB-nél (2. fokozat) viszont már ugrásszerűen nő a "hangerő", a 68 dB pedig kimondottan zajos. Ja, egyébként nem tudom, hogy nézted-e: az online márkaboltban szombat éjfélig nagyon jó akciót kínálnak (5 év kiterjesztett garancia, ingyenes házhoz szállítás, a vásárlás összegének 27%-os visszatérítése online pénztárcára, és 175 napos visszavásárlási garancia). Ez azért bőven megnyugtató ajánlat, akármelyik páraelszívót is választod.

Új hozzászólás Aktív témák