Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz B-L-A-C-K #20588 üzenetére

    Na megvolt az első nagy takarítás a PHILIPS FC8575/09-esel...

    Összehasonlítási tapasztalatom nem sok porszívóval lesz, szóval tulajdonképpen a régivel tudom leginkább most összehasonlítani. Ugye mint várható volt ég és föld, ez a kis Philips alacsony fordulaton is jobban szív mint a régi 1400W-os (most voltak benne nemrég cserélve a szűrők, és a porzsák is). A Philips mint írtam már magas fordulaton hangos kissé, de szerintem nincs olyan amit ne tudna felszívni alacsonyon se. A fej nagyon baba, követi a sarkokat is, és van egy kis plusz kefe rész rajta ami szépen teszi a dolgát. Ez a sörtés fej hogy letolom a csőről, és már dolgozhatok is vele nagyon praktikus dolog szerintem, sarkokban, polcoknál ez is hibátlan volt. Körbe a porszívon van egy gumis rész ami szintén jó dolog hogy nem fogja meg a falat. Összességében nem tudok róla rosszat írni, egy 50nm-es lakást takarítottam ki vele ma alaposan, és maximálisan tette a dolgát, szóval részemről jó választás volt...

    Nem is rizsáznék róla már többet, ha esetleg valami negatív tapasztalatot észlelek azt írom már be csak, mert dicsérni felégés többször. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák