Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xtremetuning

    addikt

    válasz Ed Parker #29867 üzenetére

    ...csak tapasztal, fejlődik. Ettől jut előbbre. 10 éve semmibe vettem a japó autókat. Ma elismerem bizonyos előnyeiket. Amíg előnyödre változol, miért baj ? A lényeg, hogy ne tagadd meg önmagad.

    ps.: kezd egy kicsit szentimentálissá válni ez a mai nap.... :B

    ...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz Ed Parker #29867 üzenetére

    Hát látod, minden évben. Még jó,h nem minden nap :D
    Ettől függetlenül szépen lépkedek felfelé, volt 1-2 téves út, de mondj olyat, akinek első lánca van évekkel később, és van rá igénye is.

    Nem céloztam semmi olyanra,h ne lenne jó, ne tessék félreérteni. De azt gondolom nem eladón múlt,hanem rajtad.

    Állványról: általam elismert emberek közül már többen kimondták azt, amit először XT, hogy nagy hiba úgy láncot építeni, hogy legalább ki ne próbálna az ember egy rendes állványt. Mikor kérdeztem, hogy milyen léptékben módosítják a hangot, épp a tesztelt USB kábelek közötti differencia 2szereséhez hasonlították.

    Illentől sajnos tényleg lehet valami abban a 30%ban, mert én pl rettentő hárklis vagyok a digitális drótokra. (persze eszközöm is érzékeny rá. Asus essence-be dughatok akármit, xarik rá magasról)

    Fejesláncban nálam is furu alfa van. használtan 6-10e között kapni, nagyon komoly ár/értékűnek tartom.
    Valhallának van jobb, használt 20től fölfele(de ez is épp csak jobb a furunál). Néhaitól kaptam egy új 50rugós árút, pár percet ment, de kivettem, nem volt kedvem járatni.

    [ Szerkesztve ]

    eladó Kawasaki j300 robogó

Új hozzászólás Aktív témák