Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martoonx

    csendes tag

    válasz BBéci #26390 üzenetére

    Nyilvánvaló, hogy a 3808 nagyságrendekkel jobb a 2113 de nekem akkor annyim volt rá és nem 30 ezerrel több. A használt cuccokat ki kell fogni, én is használtam vettem volna jobb gépet, de azon is elgondolkodtam, hogy ha később eladom kb 3 év múlva akkor mondjuk egy négy éves mennyire tartja az árát, mint egy annyivval idősebb. Kevesebbet buksz rajta szerintem.
    Olvastam az AV-online teszteket. Idézek a 2113 as tesztből:"az Onkyo TX-NR414-hez képest, mintha egy kétszer drágább elektronikával lenne dolgunk, pedig sokkal kisebb köztük az árkülönbség".40 rongy a különbség a kettő között és szerintetek házimozi minőségben az 5 ből mind a kettő 4 csillagos. Most akkor nem jobb a denon? Mert lehet mindent arcam-hoz Ca-hoz mérni, de sokan csak átlagos felhasználok. Tudom megkapjátok, hogy high end is legyen vagy mi szösz tesztelve, de ha már közép szintű vagy annál kicsivel gyengébb cuccok kerülnek terítékre akkor azok is lehetnek elfogadhatóak a mag szintjén, nem?

    Az Areadvd-n most akkor bírkák a tesztelők vagy csak jól sponzoráltak? De avland-on vagy avsforumon is a 3 középkategóriásból a denon és onlyo fej fej mellett szerepelt.
    Most komolyan miben jobb a pio? Mond már el légyszíves és kicsit részletesebben mint a tesztetekben.
    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák