Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamoo

    MODERÁTOR

    válasz alphamooncam #177425 üzenetére

    Nincs előzmény diagramja. Nem pakoltunk át semmit, nem láttam értelmét, meg nem is lett volna rá opció. Viszonylag szerencsés helyzet.
    Ez az utózengés a szoba tulajdonsága, senki nem írta, hogy az EQ érdeme.

    Gyakorlatilag nem kellett szívni semmivel és még így is elszaladt kb. 4 óra. Nyilván nem nettó 4 órát mértünk, de nem is filmezés töltötte ki. Kipróbáltuk mit csinálnak a sub extra kapcsolói, hozott be BIGi75 gyapotot is, hogy megnézzük a hatását. Azok aztán kikerültek, mert némi irritáción kívül nem okozott semmi észlelhetőt. Nem a szokásos Airrock volt, hanem valami extra tömör cucc. Akusztikai célra nem tűnt jónak.

    Lehetséges, hogy a subot meg kellett volna nézni máshol is, hogy megjöjjön a teteje, de akkor meg lehet máshol szakad be. Pakolászás-mérés, elmegy még egy-két óra, aztán visszakerül ugyanoda, főleg ha máshol útban van.
    Nem egy délután szokott lenni mire kiismeri az ember a teljes rendszert (legalábbis nekem), itt is rengeteg időt el lehetett volna még tölteni vele. Nekem is volt otthon, hogy egy-két délután elment arra, hogy elrontsam ami jó. :D

    #177411 ctrlaltdel13: Itt is elment annyi amennyi el szokott, nem volt semmi magic. Te nagyobb hangnyomás igénnyel mozizol, ezért érzed azt a hiányt. Többségnél ennyi bele szokott férni.

    [ Szerkesztve ]

  • BIGi75

    senior tag

    válasz alphamooncam #177425 üzenetére

    Átrendezés most nem történt, azt én végeztem több hónapra visszamenőleg kisebb/nagyobb módosításokkal inkább fülre, mint mérés alapján. Megvannak az eszközeim méréshez, de bizonytalanságot éreztem magamban szakmailag ezért segített Tamoo. Ennek köszönhetően ha a későbbiekben módosítás lesz és mérnem kellene, most már abban is magabiztosabb vagyok, és talán ki is tudom olvasni az adatokból a számomra szükséges információt.
    Én most érzem úgy, hogy egyben van az egész, kihoztuk a maximumot az eszközeimből, eddig nem így gondoltam. A feleségem észrevétele talán jobban átmegy számodra: " olyan kellemesen hűvös és tiszta lett a szoba, helyére került minden" érzése volt meghallgatás közben.
    Ha találok vmi korábbi mentést, akkor megosztom.

Új hozzászólás Aktív témák