Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz #98221312 #151451 üzenetére

    valszeg te is hasonlo korrekciot kaptal...nyilvan akusztika miatt mast, de a gorbe jobb oldala valszeg fel van huzva neked is. nem nezted a 2100-on ugyanabban a szobaban audyssey hogyan nyult az 1-10 khz-hez? bar valszeg mindenkinek felhuzza a gorbe jobb oldalat vmennyire..mert igy mukodik. na mind1, nekem ezekkel a hangfalakkal itt boven tul sok amit csinal.

    irtam, hogy eq nelkul nem banto a magas, egyelore megtartanam a hangfalakat :DDD masik megoldas az audyssey flat + cinema eq. sima audyssey reference-re ha radobom a cinema eqt akkor meg tul sok magas tunik el..de flat gorben tobb a magas igy ha azt cinema eq-zom...vagy a flat gorbet ki tudom masolni graphic eq-ban es bele tudok nyulkalni...ami nem tul szimpi megoldas, foleg amennyit meregetek :DD mondjuk mar most sokkal jobb hogy belenyultam mint amit o csinalt...

    "Az a +2 és +5 dB az Audyssey által jónak tartott értékek, ne változtass rajtuk."
    az szep es jo, hogy a bal meg a jobb frontom kicsit mas korrekciot kapott alul is felul is mert akusztikailag egesz mas helyen vannak..az aranyokat megtartanam. de miert ne valtoztassak rajta magas hangoknal ha ablaktoresnel, flash granatnal, vagy barmilyen ilyen effektnel egyszeruen megfajdul a fejed/fuled tole ha fel oraig hallgatod hangosan...hangsav fuggo is azert, de legtobb helyen zavaro...pl truehd hangsavoknal kivetel nelkul idegesit...madmax tele volt ilyen effektekkel.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák