Új hozzászólás Aktív témák

  • closedown

    csendes tag

    Köszönöm annak, aki reagált egy röpke véleménnyel az RX-V 371 - VSX-421 - STR-DH 520 kérdésemre. Nekem is egyébként becsípődés a Yami, egyetlen problémám van vele, mindenféle dokumentációkat átolvasva a Yaminál csak 6 Ohm-os hangszórókra találtam utalást, a másik kettő elvileg 6-16 Ohm között tudnak. Egy már meglévő 8 Ohm-os hangfalpárhoz szeretném, nem tudom, hogy ez milyen problémát okozhat. Ehhez gondoltam, hogy veszek még valami surround + center együttest, ami ugyancsak 8 Ohm-os. Ennek tudatában is a Yami lehet a legjobb választás?? És milyen olcsóbb subwoofert tudtok ajánlani? A neten igazából ugyancsak Yamaha YST-SW012-t találtam. Ez tényleg nagyon szar?? Mert én igazából többet nem nagyon akarok költeni rá. Nem házimozizok minden nap, van egy 16 m2-es szoba, ahol elhelyezhetem, audiofil sem vagyok, de azért normál sztereó zenét sűrűn hallgatok, no meg néhány 5.1 koncertlemezem is van.

    Ja és ha már itt vagyok valami olcsóbb surround + centert is tudnátok javasolni. Lehet, hogy nagyon buta kérdés lesz, de a SAL tényleg olyan szar?? Még erre a célra is?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák