Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    Sziasztok!

    Van egy x530 hangfalam. Amit "kezdek unni", nem tudom hogy lehet ez. Kéne valami vérfrissítés :)
    Így hát nézegettem termékeket, csak Logitech.

    Z5500 vagy G51

    Z5500 nagyon tetszik, gyönyörű, és a kezelője hihetetlenül bejön. ez fogott meg szinte a legjobban benne, viszont 50k, ami még beleférne, de félek, hogy feleslegesen. Sőt biztos, hisz bár csak HD filmeket nézek 5.1-gyel, de azt sem szoktam túl hangosan, mivel a szobámban ahol a gép van, nem túl nagy, így elég közel van minden hangfal. De ha egyedül vagyok itthon azért szeretem néha felcsavarni a zenéket, imádom a mély hangzást és minden mást :)

    G51 visszafogottabb teljesítményben, de még így is erősebb az x530-nál, de a zenei részét valamiért lehúzták tesztben, nem tudom miért, márpedig 90%-ban arra használnám

    Nehéz választani, igaz hogy G51 valószínűleg bőven elég, csak ha valami megtetszik az embernek akkor ugye hajtja, űzi, viszont örülnék ha kicsit lebeszélnétek a Z-ről, hogy nem is kell az nekem. Vagy rá, hogy akkor ne gondolkodjak, hanem vegyem meg azt :)

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

Új hozzászólás Aktív témák