Új hozzászólás Aktív témák

  • Oldfighter

    senior tag

    No megvolt a Show és azt kell, hogy mondjam, végre nem csalódtam....leszámítva azt az apróságot, hogy a technika ördöge is a jelenlétét fejezte ki egy-két helyen. :D
    Szóval véleményem szerint jó kezdés volt ez az AV Online-tól, mint szervezőtől, végre kiegyenlített volt az audió és a vizuális felhozatal, bár többet is elviseltem volna, de ne legyünk telhetetlenek. :)
    Amit erős pozitívumként jellemeznék:
    Mission+Marantz párosítás az 1. emeleten ( a forgalmazó most nem ugrik be), nagyszerű volt végigülni a DTS demólemezt.
    Streamaudio Daliai. Nem tudok beléjük kötni, amit ott ki lehetett hozni, az szerintem okés volt.
    Oktogon Audio. Leszámítva a basszusok mát-már fájdalmas voltát ( talán megirigyelték Claruséktól ;) ), jó pár koncertfelvételt megnéztem, hallgattam ott.
    Sonus Faber. Hát látványnak se utolsók, de a "kisebb" állódobozok remekeltek. A velük szemben lévő "könnyebb átugorni, mint megkerülni" típusról ez már nem mondható el. Kár, hogy a "WTC replikákat" nem kötötték be. :(
    A Házi-Mozi stúdiós bemutató elég felemásra sikeredett. Kép, Hang remek ( A JBL kell, MOST!) viszont a rendszer összeomlott a Feledés indításakor. :C
    Negatívumok:
    Clarus....képminőség. Ezt nem is ecsetelném, kukába való volt. A hangtól se voltam most "elájulva", viszont az Oktogon Audio után keveseltem a basszust. :D
    És talán ide venném az összes képi megjelenítőt, melyeket a Bálteremben állítottak ki. Nem csípem a mesterkélt megjelenést, tiszta Média Marktos elcédé feelingem volt, maxra állított dinamikus kontraszttal meg hasonlókkal.

    Végszóként még annyit, hogy úgy jöttem el a kiállításról, hogy most először nem éreztem azt, hogy mennyivel is kevesebb az én új rendszerem, mert nem az. :) Ha itthon is hasonlóképp elszabadíthatnám a lóerőket, izé...a decibeleket, akkor szégyenérzet nélkül megállná a helyét az egyik szobában. És ezt nem is ragoznám túl. :)

    Kár, hogy a taliról lemaradtam, 11-re értem be, de talán majd máskor személyesen is sikerül összefutnom a többiekkel. Most csak elsétáltunk egymás mellett. :)

    Süket szomszéd a jó szomszéd!

Új hozzászólás Aktív témák