Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    Tudnátok ajánlani DC szűrőt, ami nem feltétlen audiofil kacat arany áron?
    Hozzám került egy végfok, ami szűrő nélkül búg (mint egy mini aggregátor, vagy kompresszor). Ezzel a céggel lett egyeztetve [link] . Tőlem pár percre van és elvittem volna a tulaj kérésére, hogy szervizeljék meg, de soneraudio a leírt jelenség alapján (hol halkabb, hol hangosabb, hol rögtön, hol kis idő után) csak annyit mondott, hogy nem szükséges elvinnünk, mert egyszerűen csak egy DC szűrő kell, amit szoktak beépíteni termékekbe, de végfokba val tuti nem férne bele.
    Tesztként kaptam is egy ilyet [link] és a búgás megszűnt (több óra alatt pár percre jelentkezett, de azt is csak 10-20cm-ről lehetett hallani és nem méterekről).
    Ezzel a szűrővel az a baj, hogy 4A és 880W-ot tud.
    Nekem olyanra lenne szükségem, ami 10A-es és tud 2kW-ot. Elsőnek ezt találtam [link] , de rablás, aztán ezt [link] ami barátibb, de még mindig úgy érzem, hogy rablás. Persze ha ennyibe kerül, akkor elfogadom, de ha mondjuk létezik ilyen nem csak audio boltokban / audio márkákban, akkor az lehet sokkal jobb vétel lenne.

    Amúgy eddig egy HM eszközöm sem búgott és nem kellett hozzá szűrő.
    Lehetséges, hogy alapjában van valami gyíkja a végfoknak vagy pusztán csak ennyire érzékeny a szar hálózatomra?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák