Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    válasz Tamoo #173173 üzenetére

    "Engem nem győztél meg. :DDD De nem is ez a cél.
    Bevallom nem értek minden összefüggést tökéletesen, hogy hogy is alakulnak ezek a valós dB-ek, meg mikor látjuk a tényleg valósat...."

    Nem akarok én meggyőzni senkit, és nincs mit takargatnom sem.

    Pőrén bemutattam a munkám, és mint írtam, vártam ki mit gondol róla, legyen az negatív vagy pozitív értékelés.

    Azt is írtam, hogy tisztában vagyok a driverek gyengeségéről, de éppen ez volt itthon, és csak eljátszadoztam egy kidobásra ítélt hangszóró párral, meg kiváncsi voltam lehet-e valami értelmeset kihozni pár forintból.

    Egyébként a gyerek 7m2-es, akusztikailag kezeletlen szobáját kéne megtöltenie mély hangokkal.

    "Valós" értékek következzenek hát süketszoba, vagy elérhető pusztaság/sivatag híjján... hiánypótlásként.

    .

    Szuberősítőt kellett feljebb csavarni egy hangyányit, de még így sem érte el a pályájának az 1/3-át, az tehát nem korlátozó tényező.

    Viszont a gyereket figyelmeztetnem kell, hogy eszébe ne jusson feljebb csavarni, mert azonnal elfüstölnek a driverek.

    A mérések 1méterről


    Köszönöm, hogy hozzászóltatok, és elmondtátok a véleményeteket. :R

    Az új adatok ismeretében is szívesen fogadok akármilyen észrevételt, véleményt.

    [ Szerkesztve ]

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák