Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz Parci #17112 üzenetére

    "és az neki hány forintot ér"
    pont erről beszélek, hogy mi lenne, ha ezt kihagynánk, és nem úgy vásárolnánk, hogy nekem a mozi ennyit és ennyit ér, hanem létezne az az opció is az emberek fejében, hogy nem vesznek semmit. persze az igényteremtés a reklámokban sajnos túl jól működik...
    használtat ne hozzuk bele, az a piac kis %-a és az is marad. nyilván én is úgy vásárolok, ahogy minden kispénzű igényes ember.

    egyébként sokat foglalkozom a témával, direkt tesztelem az embereket, és meglehetősen nagy százaléka van úgy vele, hogy úúú ez nagyon jó, de sose vennék mert drága. mert ügyesen kialakult a sztereotípia, hogy a jó az drága. egyébként sajnos borban és kávéban is. nápolyban egy hétvége alatt több kávét ittam meg, mint itthon egy év alatt... pedig ott olcsóbb egy kávé a főtéren, mint nálunk egy starbucksban... egyszerűen csak az olaszok nem teszik a szájukba a sz*rt... mi meg igen.

    Ed Parker: valahogy éreztem, hogy ez a fellengzős duma fog következni... de ettől sajnos nem lesz igazad. sőt, nem is különösebben vág a témába. egyébként ilyen összegeknél már megfelelő helyiség is kell, ami pedig nem minden esetben anyagi kérdés, ott már jön a feleség faktor is, nem mindenki akar QRD duffúzorokat a szobája falán, meg basszuscsapdákat a sarkokban, stb...

    [ Szerkesztve ]

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák