Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz BBéci #149168 üzenetére

    jah rendben, akkor rad hallgatok :DD csak valahogy probal szurni az ember forumokon a sok informacio kozul, eleg sok fals info repked a netes terben.
    ezeket a nem zart szubokat ennyire felejtsem el, hogy meg filmzene alatt is idegesiteni fog?

    eleg ritkak ezek hasznaltan...varhatok ra honapokat lehet. bezzeg a klipschek porognek :)) vegre megszabadultam a szomszedoktol, kell vmi sub :DD bk XXLS400 145k lenne ujan szallitassal. vs jamo 112/klipsch rw12 80k.persze ha elegedetlen leszek a jamoval akkor hiaba olcsobb...de hiaba megyek be extrem audioba is zenet hallgatni az o hangfalaikon. filmet tesztelni mondjuk jo lenne.
    amugy sem szabad ilyen helyekre jarni, mert utana koltekezes lesz a vege :DD 1x lattam egy jo 120-as vasznat vkinel uolyan vetitovel, azota is b@ssza a csorom, na meg amikor vettem a dm 602-oket volt vmi nautilus hangfala az eladonak, berakott vmi zenet stereo rendszeren...na azota nem szeretem a hangfalaimat :DD
    nagyon durva milyen teret csinalt. amugy 602 s3 hangjat csipem zenere, szepen szol fent. bar filmeken mostanaban tolakodonak erzem kicsit nagy hangeron, lehet elfogy a 329 pio :N denonnal nem volt ilyen erces. remelem erosito csere az eszreveheto lesz..mar a meromikrofon gyanitom aranyat erne. dm 602-ok halkabbak mint az s3-ak...

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák