Új hozzászólás Aktív témák

  • Zanik

    addikt

    válasz tdd587 #11483 üzenetére

    Na, most már kezdem úgy érezni, hogy tényleg csak az én érzékenységemmel van a gond, és teljesen feleslegesen haragítom magamra a topik törzsközönségét az értetlenkedésemmel. :B
    Ugyanis alapvetően az iránymutatással és a kezdőknek adott tanácsokkal nincs nekem se gondom. Sőt, még az is teljesen rendben van, hogy ha az egyik idetévedő, kezdő érdeklődő kifejezetten mozizáshoz szeretne erősítőt venni, akkor bizonyos márkákat javasolnak elsősorban neki. A gondom csupán annyi, hogy néha felbukkanak olyan hozzászólások, amik bizony úgy csapódnak le (legalábbis nekem - és lehet, hogy ez tényleg csak nekem okoz gondot), hogy a bizonyos márkákat (nem típust!) kvázi kevésbé tartanak alkalmasnak bizonyos felhasználásra. Lehet jó 5.1-es rendszert építeni Denon erősítővel? Lehet Onkyo-ra építeni zenére is alkalmas 2.1-es rendszert? Feltételezem, nem lehetetlen. :U
    És közben rengeteg olyan tényleg szakmai hozzászólás is van, ami mélységekben elemzi az egyes erősítők és hangfalak hangzását, a különböző összetevők hatását a rendszerre. Majd pedig jön egy teljesen kezdő, ám a házimozizás rejtelmei irtánt valamennyire mégis érdeklődő illető, és elintézik a kérdéseit egy "mozira vegyél onkyo-t/zenére vegyél denon-t" hozzászólással. :((
    Na, ez a kettőség zavar engem! Persze nem kell minden egyes érdeklődőnek 4 bekezdésben és 50 sorban kifejteni, hogy miért is inkább a Denon-okat kéne neki elsősorban meghallgatnia, de azért nem kéne ledegradálni a tanácsokat a "felejtsd el azt az X márkát / Y típust, ez való neked, ez a tuti" típusú hozzászólásokra. :U
    És tudom, egyesek szerint bolhából elefánt, de engem akkor is zavart, így szóvátettem. Sorry. :R

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Új hozzászólás Aktív témák