Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Czimby

    addikt

    válasz zeltam #24593 üzenetére

    Mivel duplatekercses a nyomó, olyan erősítő kell ami 2Ohm stabil.
    Tehát monoblokk-ot keress és akkor kötheted párhuzamosan a két tekercset.

    Vayg olyan kétcsatornást ami viszonylag erősebb és a két csatorna külön hajtaná a két tekercset, bár ez így nem ideális mert ritka az, hogy teljesen szimmetrikus legyen a két csatorna.

    Én eladnám ezt a nyomót és vennék egy 30cm-es 1x4Ohm-ost, ahhoz pedig egy átlagos 2csatonás erősítőt hídba kötve.

    AudioSystem, Gladen, Hertz stb márkákból nézelődnék ha a minőség is számít.
    Olcsóbb megoldás a Magnat vagy MacAudio lehet de az MX/MPX/RedAttack szériákat kerüld el.

    Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

  • 8th

    addikt

    válasz zeltam #24593 üzenetére

    Ez a ha már megvan felhasználom dolog néha rendesen be tudja vinni az embert az erdőbe. Szerintem jobban járnál ha méretés és ládagyártatás helyett pénzzé tennéd a hangszóródat és vennél egy olcsóbb árfekvésű mélyládát és erősítőt. Egyébként megértelek, a barkácsolás öröméért csináltam én is anno hangfalakat magamnak de a végén kivétel nélkül mindig többe jött ki mit ha vettem volna egy kész terméket és többnyire a hangja sem érte el azt a szintet amire vágytam. Utóbbi persze a hozzá nem értésem eredménye volt. Mai eszemmel sok dolgot másképp csináltam volna de barkácsolni (szerk. és tanulni) jó volt.

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák