Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz szaszlaci #8685 üzenetére

    Retrot inkább a színvilágra értettem, de az egész tetszik a hsz. elrendezéssel együtt.
    Igazad van a másolást illetően, talán ezért is tettem idézőjelbe.
    diyaudio oldalt ismerem (ott próbálkoztam első körben) csak linkelt projekt épp áll és még váltó terv sincs ahhoz a dobozhoz.

    "Miért pont erre esett a választásod?"

    Első körben a dobozt tetszett meg aztán keresgéltem róla és pár régebbi tesztben egész jókat olvastam róla. Tovább keresve megtaláltam a mély közép sugárzót, váltót, belső kábelezést, csillapítást tartalmazó fotót és mivel nem értek a témához nem tudhattam hogy nehéz egyes hangszórókkal jót alkotni. Szóval csak ezért.

    Olvasgattam Subvoice oldalát, de nem sok ragadt rám csak hogy ehhez nagyon nem értek.
    Probálgattam jó pár szoftvert is a diyaudio tagok kedvében járása végett, de mindig kiderült hogy nagyon nem az én világom. (Persze ők profik és jót akarnak egy kezdőnek csak hát én nem akartam vagy nem tudok annyira belemélyedni a témában hogy szót értsek velük mivel gőzöm sincs az egészről ahhoz hogy ideális dobozt építhessek)

    Amúgy csak kíváncsiságból építettem volna egy dobozt, gondoltam egyszerűbb feladat egy olcsóbb gyári szintű doboz elkészítése, de tévedtem.
    Egy Technics SB CS65 típusó dobozt szerettem volna leváltani, de így veszek valami gyárit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák