Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz tubeamp93 #30460 üzenetére

    Nem vagyok sértődött, miért lennék?

    " rávilágítottam a mikrofonod problémájára méréssel is igazolva"
    Ez hamis állítás, mert te a saját mikrofonod problémájára világítottál rá a saját mikrofonod mérted/ellenőrizted, nem pedig az enyémet.
    Az enyémet nem láttad, nem mérted, nem ellenőrizted, nem kalibráltad és nem ismered kalibrációs fájlját sem. Így inkább műszaki tartalom nélküli találgatásnak tűnik amit állítasz.

    "De akkor revideálom magam, és javítom:"
    "többet költöttél váltó alkatrészekre mostanság, mint hangszórókra..... :(

    Köszönöm, így helyes az idézet.


    "Kijavítva is változatlanul furcsának találom az egészet annak fényében, hogy az eredeti tervben szereplő hangszórókon akarsz spórolni az aktuális projektednél."

    Én nem tartom furcsának, mivel levezettem, hogy az eredeti satori hangszórókkal több mint 400e lenne a költségvetése a SBA-760 projektnek, ezt én szeretném 150e-re leszorítani, ennek leghatékonyabb módja ha olcsóbb hangszórókat alkalmazok.
    Ezeknek az összegeknek töredéke a váltó alkatrészek költsége.
    Sőt a mérőmikrofon is nagyobb költéség volt, mint a váltó alkatrészek beszerzése.

    Az önreflexióra reagálva: megint azon rugózol, hogy én miért költöm a saját pénzem erre vagy amarra. Szerintem ezt a témát is le kéne zárni, mert nincs köze a házi hangfal építéshez.

Új hozzászólás Aktív témák