Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    Felmerült bennem Pete55555 munkája láttán, hogy a burkolata a háznak majd esetleg fából legyen, nem alumíniumból, valamint talán olcsóbban jönne ki. A váznak kb. 6m alu zártszelvény kellene 2 x 2 cm-esből, ez kb. 6e Ft. Anyagvastagságra mennyi javasolt? 1mm, 1.5, 2 ? Bocs lehet már kérdeztem.
    Ahogy számolom - egyenlőre wasquez áraival, mást nem találtam csak ajánlatkérőset - egy 40x40cm-es darab a natúr 1,5mm vastag alu lemezből, ebből 2 db 40x40 és 4 db 34x40 kellene, összesen kb. 9500Ft, szóval elég sok + ugye a keretnek az alu zártszelvények + a lian-li sata dokkolók + még nem tudom mi kell majd, de egy olyan vagány fém power gomb az tuti, mint amit itt sokan beszereztetek. Gyűjtögetem rá a lóvét, bár már így is előre láthatóan közelíti a 20e Ft-ot. :Y Valamit rosszul csinálok?
    Másnak is ennyibe fáj egy ilyesmi házikó?
    Fából ki milyen anyagot javasol? Pete55555 által használt pl. jól néz ki, az valami rétegelt lemez vagy mi. Viszonylag erősnek kellene lennie, és kb. 1cm vastagnak, mert lesznek ugye kivágások dögivel.

    (#40174) Pete55555:
    Mindenre gondoltam volna csak beleszorításra nem. :DD Köszi a képet róla. Az a szépséghiba nem vészes, főleg hogy belülről van, én sem foglalkoznék vele.

    do3om:
    A tied is alakul, szép munkád van! :)

    Pete55555, do3om, szacsee: Ha nem vagyok indiszkrét, leírnátok, hogy milyen anyagból kb. mennyit vásároltatok és mennyiért? Lemezek (fém,fa, mi a neve az anyagnak, milyen méretben és vastagságban), váz, gombok, kapcsolók, ilyesmire gondolok. :R Sokat segítene az előzetes kalkulációban, mert szerintem kb. 15K túlzás anyagköltségre, ahol nálam tart a dolog...

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák