Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    Topikgazda

    válasz jim bcs #39743 üzenetére

    Most úgy néz ki lesz slim DVD íróm, úgyhogy kicsit alacsonyabb lesz a ház ;]
    A régi IDE-s pioneer DVD írómat amúgy sem árt lecserélni, nem szivesen raktam volna IDE kábelt már ebbe a gépbe :D

    Én úgy terveztem, hogy simán összecsavarozom a rétegelt lemezt, 2x20-as csavarral, persze így látszanak majd a csavarok, de a fa marad faszínű, kap majd kis lakkot, csavarból meg próbálok felkutatni ezüst színűt, azzal nem fog rosszul kinézni szerintem.
    Ha valamilyen profillal oldanám meg, az meg kb 1,5*1,5 cm-es farúd lenne :D - még ezt az ötletet sem vetettem el teljesen.

    (#39745) Irmscher 353 Ez ilyen nem hivatalos PH szabály. Ha sok - főleg nagy - képet raksz fel, ne a hsz-be rakd, mert lehet görgetni kilómétereket. Plusz esetleg ha valaki mobilról nézi, annak nem mindegy, hány x mb-os kép nyílik meg, így meg ha érdekli rákattint, ha nem akkor nem eszi a netet.

    Jut eszembe, szerintetek mennyi hely kell minimum a táp felett, hogy elég levegőt tudjon beszívni?
    Értelemszerűen felfele fog állni a ventilátor, és az alsó szintre fog fújni a 23-as venti is levegőt, tehát nem saját magának kell szívnia a tápnak, kap egy kis segítséges a 23 cm-estől.

    [ Szerkesztve ]

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák