Új hozzászólás Aktív témák

  • DBAtti

    aktív tag

    Újra itt...
    Hátha valaki még ide téved egyszer.
    Szóval igen hosszú (kb 21 nap) garanciázást követően megékezett egy Logitech x-140-es hangszórópár hozzám, ami már működik is.
    Formáját még mindig jónak tartom (szerintem letisztult, nincs túlvariálva és ezt szeretem), a kábelezése sem idegesít már annyira.

    A hangminőség viszont zavar...:
    Nem recseg-ropog, még ha hangosabban is hallgatja az ember, de valahogy nem áll össze bennem a zenei kép.. akárhogy játszom az equalizerrel, valahogy furcsán rossz a hatás. Most épp azt gondolom az okozhatja a problémát, hogy nagyon le van választva egymásról a két tányér... szól külön a magas, azzal nincs gond. Emellé érkezik valami bödön hangú "mély" az alsó membránoktól, végülis a mélységgel nincs problémám -nem vártam hogy mélyebbre megy-, de nagyon tompa!

    AZ IGAZI PROBLÉMA:
    a közép helyén egy nagy űr tátong, amit néha nagyon zavaróan kap meg a mélytányér, vagy nincs, mert a magas nem játssza ki, és csiripel. Sehogysem jó, nem áll össze egy egységes kép, a középtartományban íródott számok közül sokat élvezhetetlenné tesz. Egységesebben, és nekem ezáltal szebben is szól 2000Huf-os Philips fejhallgatóm.

    Verdikt:
    Ajánlom, hogy mielőtt valaki megvenné, hallgassa meg -figyelve ezekre a dolgokra. Talán mégis jobb lett volna egy 2.1-et választani, vagy többet kiadni egy jobb 2.0-ra.

    "A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

Új hozzászólás Aktív témák