Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alPi86

    csendes tag

    Sziasztok!

    Új gép, friss win10 install, asus prime z390-p alaplap. Minden drivert installáltam, az integrált hangkártyának realtek drivere van. Felmegy gond nélkül, viszont ha bedugom a jack dugót az alaplapi kivezetésbe és bekapcsolom a hangcuccot, folyamatosan nagyon furcsa, változó, zúgás jellegű hangokat ad. Kb. mint valami '80-as évekbeli scifi háttérhangjai. Nem tudom jobban leírni. :)
    - Ha újraindítom a gépet a boot elején megszűnik, de amint a windows képernyő megjelenik, elkezdi és folyamatosan csinálja (innen gondolom, hogy szoftveres a probléma).
    - Ha valamit le akarok játszani, aminek hangja van, az nem működik.
    - Ha átállítom a kimeneti eszközt az usb-s hyperX cloud fülesemre, akkor is folytatja (fülesen ettől még van hang).
    - Most letiltottam a BIOS-ban az integrált hangkártyát, most csend van, de értelemszerűen más hang sincs.
    - Próbáltam device managerben eltávolítani az eszközt, majd újra hozzáadni, drivert uninstallálni majd reinstallálni, semmi sem segített.
    - Minden más audio eszközt (pl. monitor beépített hangszóróját) letiltottam a device managerben.

    Van esetleg valami ötletetek?

    Előre is köszi a válaszokat.

    alPi

Új hozzászólás Aktív témák