Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz Kecuhun #4465 üzenetére

    Oksa szerintem biztos viszi,csak sokan vész jóskódnak .
    Az új biosz okozhat olyan anomáliákat,illetve van olyan esetet,hogy a lapon a biosz bugzása miatt nem ismeri fel a valamelyik sínben a VGA kártyát.
    Ha netán meglépted azt a hülyeséget amit én,hogy az új procit támogató bioszt raktad fel szedd le ahogy én privátba linkelem a P67 topik lapjának fórumába írtam le kissé cifrásan,mert az első nekifutást rosszul kezdtem.
    2.0 a megfelelő többit ne is próbáld.Ha nem menne az SLI a Asrock P67 Extreme4 B3 lapon ami nekem is van már hatalmas vita lenne azt sz@rrá perelték volna a lapgyártókat súlyos megtévesztés,és anyagi gondokozás miatt.
    Mondjuk az USB 3 miatt is szívesen kezdeményeztem volna egy pofont a konkurens cégnél,de kiderült a B3 már javítva jött ami az új procit,és vállogatott USB 3 al rendelkezik.
    Érdekesen sokaknál az új procival jött a foglalatok meghibásodásának többszörös aránya ami arra utal,hogy rossz még a biosz,és rá férne egy kis pucolás takarítás.
    Azért írtam többször is át a bios romot,hogy teljesen ki takarítsa a Intel Core i3 / i5 / i7 3xxx "Ivy Bridge" (LGA1155) támogató biosz maradványokat.Dos mindent próbáltam,de csak nem ment fel a szandimat támogató 2.xy vagy régebbi biosz.Azt találtam egy progrmot amivel vissza nyertem a régi bioszomat,és nem bugzik 10e pont helyett a régi lett a ramsebesség nézése AIDA programban,és végre a régi értékemet 16e pontot kaptam.Nálam a proci/ram össze dolgozást kavarta meg,bár lehet volt foglalatbeli hibáim is bár egy kártyámmal az első PCI E sínben vagyok,így nem néztem.
    Off vége.

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák