Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Petyb00 #296 üzenetére

    Ezt értem, de pl a 8/128as modell esetén ennek a garikiterjesztésnek 40k a felára.
    Vannak olyan gsm boltok, ahonnan tizenéve veszek készüléket (régen még személyesen jártam fel a P***ohoz), nem gondolom hogy most tűnnének el, ott nézve 30k a difi.

    Alzával ha volt garis/beszerzésbeli gondom, megoldottuk (más volt az importőr, a magyar helyett cseh, így az itthoni extragarit nem lehetett volna érvényesíten), de ők is csak egy bolt.

    Féloff:
    Az meg keveseket érint, de én pl /esetleg más aki szintén huszonéve gariztat (vegyes tapasztalatokkal) sokféle műszaki cuccot, lehet hogy maga küldi ki az alzásat is, mert nem ritka a kapcsolatfelvétel a szerviztől, ami akkor megy ha magadnak nyitod a jegyet/indítod a pickup and returnt. Igen, pár perccel több meló, és megértem hogy nem mindenkinek pálya - sokan az operátorhoz viszik a hibás telefont és várnak plusz napokat, heteket ahelyett hogy a gyártó szervizébe vinnék/küldenék. Nem vagyunk egyformák.

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák