Új hozzászólás Aktív témák

  • Elit3Zotya

    addikt

    válasz mediumgecso #172 üzenetére

    Helló.!

    Aksi idővel elégedett vagy?

    Nekem simán kibír 1 napot még nagy fényerővel használva is.

    Melegedést tapasztalsz közösségi, navi, youtube, stb közben?

    Yt,facebook,tiktok,navi(minden napi használat) ezek alatt nekem semennyire nem melegszik, de egyébként sem jellemző, én még nem vettem észre hogy melegedne, de én nem játszom telefonon, így azt nem tudom akkor milyen lehet.

    Én 15 pro max és e között vacillálok de nagyon...iphone-t ismerem, most elég sz*r az iOS,

    Nekem volt előtte 15 pro, hardveresen nagyon egyben van, de az ios-t nem tudtam megszokni a kényelmetlen felület miatt, mintha direkt akarna kényelmetlen lenni, ha valakinek bejön így is, akkor egy nagyon jó bika készüléket kap.

    Hangszóró produkál mély hangokat is ugye?

    Hangosnak nagyon hangos az biztos, de egy iphone vagy xperia szebben szól.

    Ennyi idő távlatából mennyire ajánlanád a 8 pro-t?

    Mindegyik márka csúcs telója többe kerül, igaz hardver azokban erősebb, de nem érzed az optimalizált rendszer miatt a különbséget.
    Vannak mikro laggok itt ott, de nálam 15 pro-n is volt igaz kevesebb(pl widgetek előhívásánál)
    Xperia 1-5- használtam vele párhuzamosan kb 1 hétig, egy hangyányit az gyorsabb volt, de csak egymás mellett lehetett érezni, nagyon minimális eltérésekkel.
    Kihozták a maximumot ebből a szarosgatya exynos-ból.
    Hívásokkal sincs nálam semmi probléma, sőt az nagyon jó minőségű és a térerővel is rendben van.

    Nekem a kamera és a kijelző a legfontosabb, ezekben pedig jelenleg az egyik legerősebb a piacon.
    Kijelzője az egyik legjobb jelenleg, a hdr videók brutálisan néznek ki rajta. 15 pro max és s23 ultra is gyengébb kijelzőben.
    Kamera szokásosan pixel szintű, de itt most sikerült egy picit azért fejlődni.
    Minden kamera fejlődött, főleg az ultraszéles, de a zoom kamera is érezhetően jobb lett.
    Lett pro és 50mp-es mód is. Itt jól látszik mik azok amikben jobb lett, lényegében minden területen egy kicsit. [link]

    Szerintem megéri az árát, de érdemes lehet megvárni a most megjelenő s24 ultrát is, mert tuti nagyon jó teló lesz, igaz sokkal többe fog kerülni a pixelnél és a kamera is garantáltan gyengébb lesz.

    S24 Ultra Titanium Grey

Új hozzászólás Aktív témák