Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    Sziasztok!

    Oculus telesírta az SSD-met. Van nékem másik, de...

    Azt nemtom, hogy a M.Reflect free verziója mit fog ahhoz szólni, ha a lemezképet, amit a rendszer SSD-ről mentek le vissza akarom tölteni egy Raid 0 kötetre?

    Van ő néki drivere ehhez, vagy nem látja majd a raid kötetet és tehetem a fülem mögé a mentést?

  • bot1978

    senior tag

    válasz krealon #3977 üzenetére

    Nálam úgy fut a reflect, hogy adott egy iso (ami letölthető, illetve akkor amikor letöltöttem még letölthető volt), ebből készítek pent, ami bootol. Tehát a penről indul a vas. Gondoltam lehúzom a HDD-ket lesz a gépben két SSD, ami alaplappal raid0 teszek előtte, mielőtt a penről elindulok. (Így képzeltem a dolgot.) Elindul a gép, USB HDD-ről betallózom a lementett lemezképet és a célnak kiválasztom a Raid 0 kötetet ha látja. Ha nem látja akkor megszívtam.

    Független lemezkép mentéséhez és visszatöltéséhez ez így nekem tök jó volt idáig, csak idáig mindig HDD-re vagy SSD-re töltöttem vissza. Raid kötetre még soha és miközben bootol ez a pen csak arra kérdez rá, hogy akarok e hálózatot, raid driver betallózására nem láttam opciót, mint a wingyóz telepítőnél.

    Szóval úgy értsem a választ, hogy akkor valahogy integrálni kell és új iso-t csinálni amiben benne van a raid "támogatás", vagy benne van a letölthető iso-ban? A weblapjukon annyit írnak a kérdésre, hogy a reflect támogatja e a Raid-et, hogy a rövid válasz az, hogy igen.

    Kipróbálnám, csak elég sok adatot kéne migrálni hozzá és kevés a helyem, emiatt vakarózom ennyit rajta.

Új hozzászólás Aktív témák