Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Doky586 #3740 üzenetére

    Felmerült még egy probléma!

    Elkészítettem a boot lemezt ehhez a Dell Inspiron Mini laptophoz, boot-ol is róla, egy háttértárra egy helyre másoltam a 3 DVD-nyi tartalmat a C:partíció visszaállításához, és itt jön be a probléma.
    Analizálta ez a kis linuxos alapú progi a lemezen a visszaállítandó partíciót, kétszer kér megerősítést, hogy biztos vagyok-e benne, majd a 2. megerősítésnél a paraméterek egyszerűen nem férnek el a képernyőn!
    és semmilyen billentyűre nem hajlandó továbblépni, az egérrel meg nem érem el az "ok" gombot...
    Ezen a kütyün van egy HDMI csatlakozási lehetőség...az megoldás lehet esetleg, h egy átalakító segítségével kiteszem egy monitorra a megjelenítendő képet és talán rá fog férni vagy mit tudok neki csinálni?
    A programon belül csak a 800*600 és az 1024*768-as opciók közül lehet választani, de a nagyobb felbontás sem elég ahhoz, hogy láthatóvá váljék az egész ablak, sajnos húzogatni, tologatni meg nem lehet...
    Feltételezem nem ilyen kisméretű kijelzőre tervezték ezt a kis progit, de ha kivezérlem a videójelet, akkor van esélyem, h látszódni fog?
    Nincs ilyen átalakítóm jelenleg, de ha veszek is, ezzel megoldódna a problémám?
    Köszönöm előre is!
    Üdv.

    "Ami el tud romlani, az el is fog."

Új hozzászólás Aktív témák