Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz H.Ezredes #16944 üzenetére

    nem a különböző vga-k mostani, egymáshoz viszonyított árain vagyok kibukva, hanem azon a piaci furcsaságon, hogy majd másfélszer annyiba kerülnek egyes hardverek, mint nyáron. pedig az euro nem 260*1.5=390...
    új generáció nem jött ugyan ki, de azóta csak volt fél év avulás is.
    a kettőt összevetve egy gtx 480-nak kb. annyiba kéne kerülnie, mint nyáron volt.

    az 580-at behozó 480 ócska dumát egyszer Lara behozta a köztudatba, ment vele flamel-ni a gtx580 topic-ba addig, amíg kis pihit nem kapott érte. mára természetesen ez már kinőtte magát, egyenesen az 580-at befogó 470-ig is. kis topic evolúció, a 460 is befogja majd. tudni illik ugye az 580 nem húzható, azt mindenki alapórajalen használhatja csak. nemde? :U

    így igen értelmes az ilyen összehasonlítás. meg a hirdetés megfogalmazásaitokban is. a sok hozzá nem értő szerencsétlen pedig jól beszopja...
    talán még úgy korrekt lenne, hogy a szénnéhúzott 480 az alapórajeles 580-at befogja. vagy ilyesmi....

    árakról még:
    ha lenne sok pénzem, jó sok ddr3 kitet vennék. nagyokat, 1600+...
    annyira lent van az áruk még így is, hogy tuti az lesz, mint a ddr2-vel. lesz majd egy fél éves időszak, amikor pont dupla áron lehet majd eladni.
    a mostani ocz ramom a legalacsonyabb időszakban 16k volt. egy évvel később "jó" pillantban vettem: 40k-ért alig bírtam levadászni... :((

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák