Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Robi BALBOA #13149 üzenetére

    már sokan többszázszor leírtuk, hogy a prime95 semmire nem jó. csak durva beállításbeli hibák kiszűrésére.
    régen én is azzal teszteltem, és utána ment a nagy csodálkozás, amikor a játékok sorra kifagytak.
    és azt is bírom, amikor prime-os screen-ekkel árulgatnak egekbe húzott frekikkel procikat.a vevő meg csodálkozik, amikor a közelében sem megy úgy, minden kifagy az adott, tutinak hitt beállításon.

    sajnos szintetikus teszteken el tud sokszor menni egy beállítás, azután a játékok alatt meg kifagy. még a linx is ilyen.
    de az már közelít. ha egy 25 körös, all ramos linx lefut, az már majdnem biztos, hogy játék alaltt is stabil lesz.
    (mondjuk én a 300 körre esküszöm, de az 10 óra. 25 körös hibátlan lefutás után volt már játékfagyásom, 300 kör hibátlan lefutás után beállítás után még soha...

    biztos majd páran jönnek, hogy a prime elég, mert nekik utána minden stabil volt. örüljenek neki. de az akkor sem elég stabilitás fokmérő. mert nem az, és kész.... :N
    egy 2 órás prime-olásnál egy 15 körös ibt is többet ér, és jóval rövidebb ideig fut. (5 körös abból sem elég...)

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák