Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    (4 helyre: gány, gtx480, lég, gépmutogatós)

    elérkezett a passzív hűtésű szappanoperám végkifejlete. igen, igen. kiderül: berényi miklós nem isaura kutyájának az anyja.

    elhoztam a marótól a rettenetet. a gtx480 hőcsöveit óvatosan széthajlítottam, és vissza párhuzamosba. majd be az alurúd szendvicsbe. egy kép szétszedve, hogy érthető legyen a szintek és a csövek közti közti összefüggések.

    a hűtő síkjából a csöveket ki kellett hajlítanom. ezt befogatás után, finoman végeztem, de egyben a 6 csövet. segédszerszám nélkül, tökéletesen sikerült. és egy pillantás a borda nélküli állványra:

    a hajlítás után, meglazítva a csavarokat, kihúztam a szendvicsből:

    60-70 gr pasztát elnyeltek a felületek még így is, hogy elég patentre sikerült...

    összerakva:

    a helyén, kicsit pasztásan...

    és egy belső közeli. itt látaható az is, hogy pl. a south bridge is tudott hűtéskiegészítést kapni a vga riser-rel való kihozása miatt...

    egyelőre kicsit pihenőre vonulok. lesz majd valami összefoglaló a ph-n, de a formátuma, megjelenése, ideje még több mindentől függ... :))

    nagyon köszönöm a sok segítséget, amit kaptam tőletek, egyedül nem ment volna.... :K :R

    szerk:

    hőfokok:
    furmark. 30 perc a teljes felfűtési idő.
    31 fokos szobahőmérsékelet, légkondi direkt kikapcsolva.
    ezután 78-80 fok között hezitál.
    az emeleti rész 70 fokos gpu után kezd el intenzíven melegedni.

    vissazhűlés nagyon lassú. bő óra után idle 43 fok....

    gyakorlatilag mm-re azt hozta, amit vártam tőle.

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák