Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stillmatic

    aktív tag

    Nekem 16 munkanap alatt megjött a Cubot P20-am EU Priority-vel, csak 1 hetet dekkolt Feuchtban, minden flottul ment egészen a magyar királyi posta színrelépéséig.
    Egyik nap 13 óra környékén kaptam egy emailt, hogy a csomag kézbesítve lett. Mivel aznap nem tartózkodtunk otthon (péntek), izgatottan telefonáltam körbe a szomszédokat hogy átvettek-e egy csomagot? Senki nem vett át semmit.
    Másnap délelőtt megyek haza, hát a 130 eurós csomag be volt gyömöszölve bármilyen értesítés nélkül a szabvány postaládámba, bárki által hozzá férhető módon. Még jó. hogy az eső csak másnap érkezett meg...
    Miközben egy 3 eurós telefontokot a mezítlábas postásunk aláírással és személyi igazolvány számmal volt csa khajlandó átadni, addig ez a faszgyökér MPL-es köcsög bármilyen értesítés nélkül begyömöszölte a csomagot. Ez nem kézbesítés, ez sima suttyóság. Gondolkodom rajta, hogy bejelentem a dolgot, de mivel állami cég, úgysem történik semmi. Faszarcúék bárki felvesznek, akinek van pulzusa.

    Tabletet innentől kezdve nem fogok rendelni, mert az csak kettétört kijelzővel fér be a postaládámba.

  • stillmatic

    aktív tag

    válasz dugesz77 #31242 üzenetére

    A bejárkálás nem probléma, falun lakom, nincs nagy forgalom a postán. Magyar webshopos cuccokat eleve csak postán maradóként rendelek így nem kell futárt lesni. Viszont ez, megnézve a nyomonkövetést csütörtök délután átkerült Székesfehérvárra, onnan pedig kihozta az MPL-es furgon. Majd megkérdem a helyi postán, hogy az ilyen cuccokat is lerakhatják-e náluk?

Új hozzászólás Aktív témák