Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Pénztárca [link], én még 2.08-ért vettem azóta áremelés a posta miatt 0,3$
    Azt kell mondjam hogy ennyit simán megér , ha bír egy évet akkor nekem jó, az anyaga se az a nagyon műanyag [link]

    Megjött a Samsung 16Gb-os memória kártyája is[link] , nem bontottam ki mert eladásra megy ismerősök körébe (3.89 mínusz pontok 2.73-ért)
    Ezen is van kaparós [link]

    Pontos dologhoz
    Biztos nagy érvágás lenne a pontok megnyirbálása, de az is biztos hogy akkor jelentősen csökkenne a forgalmuk
    Viszont én azt nem tudom hogy hogy éri meg ez nekik, mert pontokkal annyira többiek alatt árulnak egyes dolgokat hogy vagy huncutkodnak valamit vagy a többi áruház dolgozik piszok nagy haszonnal
    De lehet hogy ez a beetetés éve és szépen lassan elkezdik növelni az árakat ahogy erre láthatjuk is a példát(amelyik országba megnő a vásárlók száma ott emelnek ahol még nem elég ismertek nyomot árakon dolgoznak)

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák