Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raggg

    senior tag

    válasz deicide #7837 üzenetére

    Lunarglide-ra rápróbálnék, pega is jó lehet aszfaltra de a gyorsabb futásokhoz nem igazán jó pajti :-) Én még az asics vonalat nézegetném, bár elég húzós az ára (na nem mintha a többi olcsóbb lenne :-)), azért elég sokan dícsérik/ajánlják. Talán annyit szoktak felhozni, hogy nehezebb cipők, mint a nike pehelykönnyű cuccai.

    Ahogy nézem lunarglide 5 akciós is most. (Mondjuk ennél jobb áron is lehet találni) :

    ASICS GT-1000 32,990,- helyett 27,990,-

    ASICS GEL-PULSE 5 29,990,- helyett 25,990,-

    NIKE LUNARGLIDE+5 34,990,- helyett 25,890,-

    NIKE LUNARECLIPSE+3 39,990,- helyett 29,990,-

    SAUCONY RIDE 6 28,990,- helyett 25,990,-

    MIZUNO WAVE RIDER 17 39,990,- helyett 34,990,-

    MIZUNO WAVE SAYONARA(kék) 34,990,- helyett 29,990,-

    ASICS GEL-FUJITRAINER 2 (terep) 27,990,- helyett 22,990,-

    ragklaatPS

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz deicide #7837 üzenetére

    Rarz az az elso kilometer valahogy nincs aranyban a tobbivel :DDD

    decide: saucony ride 5-6 (ha normal a labad) Guide 7 ha stabil cipo kell....Nike lunarglide 5 ha stabil kell,Zoom Elite 6 ha normal (ez sajnos aranyarban van 36ezer ft) vagy Pegasus

    Asics-ot nem annyira ismerem,nekem DS Trainer 18 van,az enyhen stabil,majdnem sok is lett nem annyira szeretem...a DS Racer az viszont isteni 20ezer ft korul nagyon jo ar,de az meg versenyre valo hacsak Gombi kollegank nem cafolja meg,nem tudom abban csinalja a szokasos edzest v csak versenyzesre hasznalja

    Mizuno SAyonara ha van nalad penz :D na az tokeletes cipo barmire!

    nagyjabol ezek jutnak eszembe,majd irnak a tobbiek is,mert cipobol azert boven van kinalat

    ja New Balance 1080 jo cipo szinten es a regi modell V2 jo arban van

    [ Szerkesztve ]

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák