Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    Csináltam én is egy maratont tegnap, de nem volt kellemes. [link] A Sárkány edzéstervét követtem, és végülis működik is, de az eltévedés annyira nem volt fun és 10km gyaloglás meg egy csomó pihenő volt benne. A pulzusom eléggé a határon volt. 19km-nél volt egy holtpont, ahol gondolkodtam, hogy folytassam e második körre. Aztán úgy döntöttem, hogy folytatom, de csak a teljesítésre megyek, és megállok pihenni, ahányszor csak kell. Nem tudom már pontosan hol, de a második kör elején begörcsölt mindkét vádlim. Már éreztem előre, aztán meg is álltam, amíg elmúlik. Utána szinte végig fájt. Kaptam magnéziumot és só tablettát az egyik sport társtól 30km körül, az felhozott a végére annyira, hogy az utolsó öt kilit le tudtam futni. 6:21:57 lett a vége, a maratoni táv valahol 6:15 körül lehetett meg. Nem mondom, hogy soha többet, de azért nem holnap lesz a következő. Fejben dől el ez az egész, a második körön egy pillanatig nem gondolkodtam azon, hogy feladom. Na megyek megpróbálkozok a lépcsővel, hátha eljutok a kajához. A következő házamban tuti nem lesz emelet. :N

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák