Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reap3r

    aktív tag

    Segítségre lenne szükségem olyantól, aki ismeri a Xiaomi fülhallgatóit. Sajnálatos módon közel másfél év használat után elhagytam a szívem csücskét, ami történetesen egy Xiaomi Piston 3-as füles volt. Semmi de semmi problémám nem volt vele, azt leszámítva, hogy futás közben a szövet kábel gyűjtötte a zajt tisztességesen és hogy a basszus egy icipicivel több is lehetett volna, viszont imádtam a hangzásképét, olyan kiegyensúlyozottnak tűnt és fülhallgatót még így nem szerettem, rendesen majdnem megsírattam. Most szeretnék beruházni egy újabb Xiaomi fülesre, de teljesen meg vagyok kavarodva a termékpalettát illetően.

    Itt a topik nyitóban a Xiaomi Hybrid Pro-t ajánljátok, de kérdésem az lenne, hogy a Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD az jobb/rosszabb füles-e vagy netán ugyanaz vagy melyik micsoda?

    Xiaomi Hybrid Pro-t gearbest-en találtam itt, ha ez az.

    Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD eustockon itt, ahol 7500 jó magyar forint+kiszállítás, de amúgy is tervezek rendelni tőlük mást is.

    A kérdéseim:
    Melyik fülhallgató a jobb?Hangzásra van nagyobb különség? Minőségre?
    Amennyire tudom mindegyik V karakter, de nem tudom elhelyezni minőség-/árkategóriában egyiket sem. Árban nem vélek oltári különbséget felfedezni, mivel számomra az ~1 hónap kiszállítási idő kiváltása ér 2000-3000 forintot plusszban a helyi garanciával együtt.

Új hozzászólás Aktív témák