Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz themebuilder #9569 üzenetére

    Már sokszor leírtam miért gyanús a dolog, hogy mindannyian kb. ugyanazon az áron áruljátok, ami félár a boltihoz képest (na meg a beszerzési áron szöveg, muhaha, úgy biztosan nagyon megéri vele foglalkozni), hogy nincs semmi hivatalos garanciapapír vagy számla, ami bizonyítaná, hogy CSAK a külső alapján mondod, hogy eredeti, amikor már egzakt másolatokat készítenek, hogy akárhonnan is veszitek, kellően olcsón teszitek, ugyanis nektek kicsiben arányosan több hasznot kell rátennetek, ennyire olcsón viszont NEM hozzáférhető, hogy igazadat semmivel sem tudod bizonyítani és a többi. Az eredetiség garanciád, ami három nap mire jó? Külsőre tök egyforma, tehát megállapíthatatlan. Rosszul sem szól, OEM hangszórókat használnak gondolom, tehát nem triviális a dolog. Bevizsgáltatni meg senki sem fogja, mert nem is nagyon lehet, meg nem is ingyen lenne. Garanciában is az 1 hónap cseregarancia mindenkire jellemző, aki ezzel foglalkozik. Szerintem ezek mind-mind magukért beszélnek, de már lesz*rom, csak te kérdezted, azért válaszoltam rá ismételten, utoljára. Azt csinálsz amit akarsz. Meg az is, aki itt/vaterán/teszveszen/expresszen vásárol füleseket.

    #9570: szerintem idő kérdése, ha nem lépnek, komolyan meg fogják érezni a dolgot. Na majd utána meglátjuk mennyien maradnak eredeti terméket árulók az aprókon...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák