Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • monti0222w

    addikt

    válasz s4tch #79179 üzenetére

    Így is szimpi, csak nekem drága még ha akcióznák is. :K Bár megszoktam már a fülfeletti kábel elvezetést a EDC3-al.

    [ Szerkesztve ]

  • fericske

    addikt

    válasz s4tch #79179 üzenetére

    Természetesen én fül felett vezetem el, mint minden fülest, mindegy a kialakítása.
    Nem cserélhető a kábele, viszont 5 év garanciát ad kábeltörésre.

    Kitalálhatjuk, hogy körbe adjuk a BE-met postai úton, ha az érdeklődők bevállalják a korrekt csomagkövetős postázást.

    Az én szubjektívem az eddig vele töltött pár hónap után.
    Kicsi, könnyű, egyszerű kivitelezésű füles. Nem hinném, hogy bármilyen fülformának, méretnek gondot okozhatna a viselése.
    Az enyém egy mintadarab, nem a végleges formája annak ami a boltokba került.
    Az enyémnek gubancolódós kábele van, meg gyűrött kinézete, az eladásra készülteknek szerintem nem.
    Ennek nincs kábelzaja, gondolom a többinek sem.
    Külső zajok szűrésében átlagos/gyenge.
    Meg nincs rajta jobb-bal oldal jelzés, meg egy kissé zilált állapotú a bal oldali füles tokozásának hátulja, így különböztetem meg a két oldalt. Természetesen a hangzásba nem ront bele, különben nem adta volna ide Dan.

    A hangjáról tényleg csak jókat tudok mondani, objektíven is.
    Nagyon referencia közeli a tuningolása. Ez miatt lehetne stúdiómunkára, masterelésre is használni akár, ha fülhallgató kellene oda valamiért. Egy fejes kényelmesebb megoldás. Lekapni, feltenni gyorsan akár, meg zajszűrés.
    Részletes, dinamikus, színezés és kiemelés mentes, mégis zenei. Tere nem nagy de jó. Van mélysége. Térábrázolása jó.
    Jó felvételekkel, jó forrásról tud olyan teljes hangélményt nyújtani amivel ki lehet váltani egy fejhallgatót.
    Itthon felváltva használom a Pandorával, ha nincs kedvem a félkilós japán csodához.
    Ugyanakkor erőssége, hogy bár részletes hangú, mindent megmutat, és leköveti a zenei stílusok masterelését, mégis élvezhetően tudja megszólaltatni a gyengébb minőségű felvételeket is (gyenge konverzió, bitráta) és gyenge forrásról is jól muzsikál.
    Ő az egyetlen fülesem ami elfogadhatóan tud zenélni az igen gyenge Mate Pro 10-em usb C "dac"kábelével.
    Árkategóriájában én nem tudok egyetlen fülest sem, ami megközelítené a tudását.
    Az Acoustune HS1551CU talán. De az nem referenciaközeli hang, az biztos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák