Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz #16820480 #71168 üzenetére

    Én cseréltettem Fericskével vmilyen szűrőket és az egyik határozottan jobban szólt mint a többi...de a basszus hatását az sem igazán egyenlített ki, inkább elnyomta...nyilván nem ér 200 dollárt....a fő probléma az, hogy ismerve Fericske izlését füles-fejes téren, ez egyáltalán nem illik bele ebbe a világba, tehát neki érthetően rosszulléte van ettől (basszuserős, fátyolos, intim, de inkább fedett hangkép)...viszont előfordulhat, hogy van akinek ez marhára bejön....

    Más...

    Kemcso és a te reakcióidhoz....

    1. Nyilván irreálisan drágák az ilyen fülesek....nem igazán lehet ész érvekkel alátámasztani, hogy egy mindennel együtt (kezdve a test öntésétől, az armatúrákon át az összerakásig, csomagolásig, 2 napos Fedex küldésig mindent) szerintem max 1000 dolláros fülesből hogy lesz a végén 3x ár. Nyilván a know-how igen jelentősen belejátszik (na ez rengeteg kínai brand-nél konvergál a nullához) de akkor is kell némi (?) őrület.egy ilyen "beruházáshoz".
    2. Amit most leírtatok érvként, azt hangoztatom közel két éve...vagyis olyan minőséget szeretnék hordozhatóban, ami súrolja egy asztali (hangfalas) rendszer szintjét...nem olyat, hanem ahhoz hasonlót...de semmiképp nem egy épp még elfogadható hangminőséget...annál többet...az érveket nem írom le, csak ismételni tudnálak benneteket...mindenhol, minden időben kész szett..mint egy jó katona...folyamatosan rendelkezére áll és mást nem zavar...
    3. A minőség pénzbe kerül...sok pénzbe...néha irreálisan sokba....ezt egy percig sem tagadtam...

    Amit most leírtam nem ellenvélemény, inkább kiegészítése annak...a saját érvrendszeremet is figyelembe véve...de épp ma gondoltam bele, hogy most talán boldogság tölt el a szettem hallgatásakor...persze így volt ez már a Laylánál is...de ez most talán teljesebb...

    [ Szerkesztve ]

  • s4tch

    veterán

    válasz #16820480 #71168 üzenetére

    Tegnap megjött a CEntrance HiFi-M8, azzal nagyot megy az N40. Hajnal 2-kor mondtam magamnak, hogy elég belőle, muszáj aludni :D

    wolfman: te a corollás, JBL-es wolfman vagy? :) Akkor hallgasd meg az N40-et, nálam telefonról pont annyit színez, ami szerintem neked is tetszene.

Új hozzászólás Aktív témák