Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs1022

    őstag

    válasz BigBlackDog #44539 üzenetére

    Kíváncsi voltam a véleményedre. Én egy kicsit másképp látom. 3-4000-es kategóriákat tekintve nekem az SIII-nak van a legjobb hangzása. Nekem ezek vannak: Sony ex10-lp, sony ex35, sony hpm-70, maxell plugz és a samsung gyárija.

    -Sony-k: Egy kaptafára készültek. Mind nagyon halk, de nagyon jó a hangszíntartományuk. Kiegyenlített a mély a közép és a magas). A hpm-70-nek van a legjobban V karakterisztikája. Úgy tudom ezt a típust emlegetik a maxell metalics-al. Sony külseje nekem nagyon bejönnek. Divatosak és kicsik, nem állnak el sehol a fülemben. A hpm70-nek van a legjobb szigetelése, szinte belecuppan az ember fülébe.

    -maxell: Sokat kell babrálni az EQ-val. nagyon mély és dobozhangja van de beállítás után olyasmi mint a hpm-70 csak sokkal de sokkal hangosabb. Ez is belecuppanós, jól szigetel.

    -A samsung csak kicsit halkabb a maxellnél, de sztem itt a legtöbb hang a helyén van és viszonylag hangos is. Szal nekem így ez vált be. Amúgy roh@dt csúnya, meg kiáll a fülemből a háza.
    De az meg nagyon bejön, h lehet róla vezérelni a zenelejátszót.
    (Egyébként a telefon hangereje magasabb a gyárinál, így végül is a sony-nak is elég hangereje van.)

    Bár ha a metalics van olyan hangos, mint a samsung gyári, akkor igazad lehet. :)

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Új hozzászólás Aktív témák