Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ati1979

    veterán

    válasz AGE-T #32179 üzenetére

    T70p portable vátozat. Mostanában néha elviszem utcára is mert lezenéli a shure-t. :) Én sem hiszem, de ha megközelíti az már jó.

    Ok, akkor ezt megbeszéltük. Természetesen én is szeretem sört. :) Ha megyek föl eltőtte, pár nappal dobok egy pü-t.

    Hát nem tudom. :U
    Állítólag ezt is tették: részletesség javult, soundstage nagyobb lett. A magas rész manuálisan több fokozatban állítható, szóval más lesz mint volt. "Subwoofer" is került bele. A közép meg a shure-nál úgy jó ahogy van. Vélhetőleg nem barmolták el. :)
    Tehát nagyon rámentek a magasra és a mélyre. Szóval valószínűleg ott javítottak ahol kellett.
    Én is meghallgatnám természetesen.

    E szerint a teszt szerint, MMM ami hasonló mint amit te akarsz. Igen csak tökéletesere sikerült. :)

    Szóval rossz nem lehet. :D

    Különben sokan már akkor hülyének nézik az embert ha 8-90k-ért vesz valaki fülest. "Laikus" nem érti mennyivel jobb az mint egy átlagos darab.
    Az 1000 dolláros kategória meg MO-n szerintem már elég sokaknál kiveri a biztosítékot.

    Vigyázz mert feljöhet ide ls beleolvashat ezekbe bármikor. A nők kíváncsi természetűek. :) Ne hagyd bejelentkezve magad. :D

    (#32180) Napfénysüti

    Ezt vedd szerintem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák