Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adammkaa

    senior tag

    válasz Zsombor88 #27176 üzenetére

    Ez előtt Xears TD III volt, mély orientált zenéket hallgattam. Most is , de mellette sok félét még, jazz stb. Összeszerelési minőségben fényévekkel jobb nála, főleg a kábele. Most van a második 10 órás járatáson, most fog igazán tisztulni a közepe. De eddig az a véleményem róla hogy nagyon részletes a közepe szép, kicsit kiemel, magas helyén van, mély meg nagyon mélyre lemegy és minőségi. Összességében nem bántam meg a vételt. Nem utolsó sorban nagyon kényelmes! Használom hozzá a fülre rakható kábelvezetőt egyszerüen mindenféle erőlködés nélkül berakom a fülembe, és utána az onnan ki nem esik, és észre sem venni hogy benne van.. Nem véletlenül adott rá head-fi 5/4.5 comforot. Jó ideig nem fogom leváltani az biztos. Szombaton meghallgatom munkatársam gr07 jét, most rendelte meg, kíváncsi vagyok a különbségekre.

    Nexus 5 Black

  • adammkaa

    senior tag

    válasz Zsombor88 #27176 üzenetére

    Míg nem kapta meg a fülhallgató az 50 óra járatást, addig ne vonj le következtetéseket a te érdekedben. Bár én mikor megkaptam nem bírtam ki hogy ne próbáljam ki rögtön, de első hallgatás után már éreztem hogy jó lesz ez, de be kell járatni mert nem szól úgy ahogy kellene, most esett át a füles a második 10 órás bejáratáson és nagyon tiszta lett a közepe , magas is csiszolódott mélye pedig selymesebb lett. Most Adele21 FLAC szól, és elképesztően szép tiszta hangja van, és még nincs vége a bejáratásnak, nem hiszem hogy ennél sokkal jobb hangja lesz (azt mondják az első 20 óra után már kimutatja a foga fehérjét) a 30 óra járatás után, de meglátjuk. Én pedig vártam a te tapasztalataidat is, azt írtad este firkálsz ide valamit, majd holnap ( vagyis ma ) pótold az ígéretedet :R

    Nexus 5 Black

Új hozzászólás Aktív témák