Új hozzászólás Aktív témák

  • Sawyer777

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!
    Kérem a hozzáértőket, hogy válaszoljatok már légyszives, mert nagyon nem akarok befürödni és 30 ezret bukni :(
    Adott egy RHA-MA750i , iphone-os "vezérlővel" (mikrofon, hangerőgombok ugye) és egy androidos teló (GalaxyA52017).
    Az iphone verzió és a "normál" jack közt annyi különbség van, hogy a ground és a mikrofon fel van cserélve a csatlakozón amennyire utána tudtam nézni.

    Nem érdekel hogy fog-e működni a mikrofon vagy a hangerőgombok, csak az hogy egyáltalán meg fog-e szólalni androidos - tehát normál jack aljzatú -telóval és ha igen, akkor tudja-e azt a hangminőséget amit egy iphone-os jack aljzattal tudna?

    Annyit tudtam kideríteni, hogy maga a bal és jobb csatorna az mindkét verziójú jack-en ugyanott van, tehát a 0 "tudásommal" feltételezem, hogy megszólalna a füles és hozná a hangminőséget, hangerőt úgy mintha iphone-os jack aljzatba lenne dugva....

    De itt sokkal nagyobb tudású emberek is vannak, mint én, azért írok ide, mert nem szeretném potyára megrendelni.... :(

    Köszi mindenkinek előre is a tanácsot-hozzászólást! :)

Új hozzászólás Aktív témák