Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz vicze #71177 üzenetére

    Melyik...melyik...hát az U18 :D

    Egészen a jövő évig vársz?...

    Egyébként jövő hétre kész lesz a CIEM shell a Microsonicnál és megpróbálok egy huszárvágást...úgy belerakom az univerzális U18-at a shellbe,hogy nem nyúlok a házához...most úgy látom sikerülhet...az pedig egy eléggé baró dolog lenne, hiszen bármikor eladhatnám...egyelőre annyit, hogy bluetec-kel fogom odaragasztani, az U18 tetjét pedig betekerem folpack-kal és arra fog menni a hártyavékony fedlap lakkal (vékonynak kell lennie, mert a modult ki is kell alkalomadtán szedni, ha épp cserélgetem...

    Bár most ezzel a custom illesztékkel is pont olyan szerintem...no külső hangok, zajos ikaruszon is tökéletes a zongora-bőgő jazz zene...ami ugye nem egy fúziós csörömpölés....

    Bodz leütött nekem egy AK erőlködőt...így lesz teljes a szett...és persze ezentúl fejeseket is jobban meg tudok hajtani...persze nem egy Abyss-t (ami eddig személyes kedvencem) de ha Bodz kellően megőrül és eladja nekem a pre fazoros LCD3-at akkor nem kell majd kapkodnom...és állítólag dinamikában is hoz valamit...majd meghallgatjuk....

Új hozzászólás Aktív témák