Új hozzászólás Aktív témák

  • monti0222w

    addikt

    Sziasztok, Land topictárstól megkaptam meghallgatásra 4 db fülest amit itt felajánlott meghallgatásra, róluk szeretnék írni, bár nem hiszem én lennék erre a hívatott, jobban örültem volna Sheratan vagy a topicból bármely hozzáértőbb vállalja be!
    Szóval akkor csapjunk bele!
    Joyroom JR-E103: Külsejéről pár szó, kicsi nagyon könnyű darab, fém házban, kábel szilikon bevonatú puha anyag. hosszú ideig is kényelmes hordani, viszonylag jól szigetel a külső zajoktól.
    Az első hallgatás óta ami a fülestalin volt, ahhoz képest sokat tisztult a hangja minden téren, kicsit mosott volt akkor a hangja. V karakterű.
    Mély: Gyors erőteljes mélyek, nem a brummogós típus, nem éreztem, hallottam hogy rátelepedne a többi tartományra.
    Közép: Részletező, meleg, pontos hangzás jellemzi, jól megjelenített énekhang, persze az árához képest.
    Magas: az árt nézve éles és ehhez viszonyítva pontos hangot kapunk, néhol hallottam sziszegést, de nem volt vészes.
    Az ára 10 dollár ami nagyjából 3000 ft, amit simán megéri kifizetni, mert szerintem az árát simán hozza.

    VJJB K4S: nagyobb háza van mint Joyroomnak, de ennek ellenére is kényelmesen ül a fülben. A háza fából készült ,tetszetős darab. A kábel itt is szilikon és lágyabb darab.
    Erőteljes V karakter jellemzi, basszust kedvelőknek ajánlott.
    Mély: rengeteg mély van benne, és hangos is rendesen, Rock Zirconhoz hasonló karakter, árad a basszus néhol elmosva a közép tartományt vele.
    Közép: lendületes és részletező lenne sokszor, ha nem ülne rá a mély.
    Magas: Nem rossz, alapvetően éles és hangos, hozza az átlagot, ennyi.
    Ára 17 dollár ami kb. 5000 ft, végül is annyira nem rossz füles szerintem aki szereti a sok mélyet annak megéri megvenni.

    Einsear T2: Ő sem egy nagy darab füles, fém házzal, kábel anyaga puha szövet. Szintén kényelmes viselni jól ül a fülben jól szigetel. Semleges, esetleg enyhe V karakternek mondanám.
    Mély: nincs, illetve nem megy le annyira mélyre, mint a fentebb írt két füles, de ahol kell, ott igenis megmutatkozik hogy jelen van.
    Közép: mindenféleképp őbenne található a legnagyobb tér, természetes hangzása van, kellemes ének hanggal.
    Magas: Itt is azt kell mondjam hogy árához képest kellemes magasai vannak, szintén elég részlettel, itt-ott néha lehet hallani sziszegést.
    Ára: 13 dollár ami kb. 3800 ft, ezért az árért bőven jónak mondható, nekem ő tetszett a 4 füles közül a legjobban.

    UiiSi HM7: ő is kellemesen hordható füles, anyaga fém, kábele puha szilikon.
    Nos ő az akiről nem tudnék mit nagyon írni, vagyis tudok csak nem tudom hova rakni, mert volt olyan hogy kerestem benne a basszust, végül is megtaláltam, és ezek szerint V karakterűnek kellene mondanom, de hallgattam vele rádiót ami jön hagy szóljon alapon, és amit akkor hallottam az alapján meg semlegesnek hangzott. :F Néhol kevés volt a bass, míg a közép és magas megvoltak, rácsatlakoztam pc-re onnan is hallgattam zenét, és ott már jobb volt bass terén a helyzet.
    Mély: nem kiemelkedő, de van, Land azt írta ő még sokallta is a rockhoz.
    Közép: Tiszta és részletes, de persze megvannak a határai, ének hangok jól szólnak.
    Magas: kellemesnek találtam, sziszegést nem hallottam.
    Ára: 6 dollár ami 1800 ft, hát nem tudom lehet hogy fáradt vagyok, de őt nehéz megítélnem, kipróbálni 1800, nem tudom!?

Új hozzászólás Aktív témák