Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz f4lcon #64966 üzenetére

    Nincs egyedül. :P
    Vannak akik szeretik, ha helyén vannak a dolgok. :)

    -----

    Csak egy kis elmélkedés. :)
    Nagyon vicces dolog sok fülest hallgatni amúgy, legtöbb fülest rövid idő után el tudom helyezni hogy milyen is a hangzása karakterisztikája, de az XBA300-at 1év hallgatás után se tudom hova rakni. Tehát nem tudom eldönteni, hogy milyen a karakterisztikája, tudom tudom ez tök egyszerű kéne legyen, de ennél egyszerűen nem. Neten sokan az Etymotic ER4-hez hasonlítják, amit végtelenül kiegyenlített, és ezt valahogy nem tudom hova tenni, mert és van hogy V-nek van, hogy kiegyenlítettnek, van hogy magas kiemeltnek hallom, szinte zenéről zenére változik, és ezt úgy írom, hogy egymás mellett váltogatva hallgattam más fülesekkel. A mély az tud olyat ütni, hogy fáj ha a számban olyan van, a magasak csilingelnek minden irányból gyönyörűen, ott a közép részletes gyönyörű, minden azt mutatja hogy kiegyenlített, de érzésre egyáltalán nem az, már csak a jól hallható sibilance miatt is. Gondoltam, hogy csak gyenge források miatt érzem így, de mióta a HA2-vel hallgatom azóta ez inkább felerősödött, még inkább kaméleon lett számomra. Ezért se írtam róla még hosszabban, mert nem tudom eldönteni a hangját.
    Sajnos szinte senki se tesztelte csak pár külföldi fórumozó, nincs róla frekvenciagörbe így fogalmam sincs mi van kiemelve. Valahogy a EPH-100 hangjára emlékeztet, csak sokkal tisztább, és több a részlet a BA miatt.
    Sajnos a fórumról csak 2-en tudták meghallgatni és nagyon rövid időre, annyi szerintem nem elég a megismeréséhez.

Új hozzászólás Aktív témák