Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz f4lcon #61617 üzenetére

    Szerintem az hogy a júzer nem talál benne basszust az annak (is) lehet az oka, hogy megszokták az emberek a basszus túlterhelt hangkeltőket...én nem is ezen vitázom...

    De SZÁMOMRA a V (vagy mélykiemelt, basszusnehéz) karakter ezek szerint más mint Kemcso vagy Sheratan (és még ezek szerint a többség) számára...szerintem ugyanis a V (mélykiemelt...ebben az esetben a V karaktert nem is tudom értelmezni, de nem is jött ezzel senki) nem más mint a mély szekció kiemelése a többi szekció KÖZÜL...és én ezt ebben az esetben nem érzem relevánsnak...mint írtam középmély kiemelése van, de nem egy mélybomba (mondjuk)...de mint írtam is meghajlok a népakarat előtt, mert Bodt kijózanított...még bűncselekmény elkövetésével is vádolhat a kérdező :) (szándékos félrevezetés...)

    "a kérdező szerint ez szar amit kapot"
    Írkálok valahová sok mindent, de mindenütt elmondom; mindnet hallgassunk meg, ne vegyünk meg semmit más véleménye alapján...a hallás igen szubjektív folyamat, egy topikban egy erősítő építéssel foglalkozó elismert szakit kioktatott egy tag, miszerint hallásra ne alapozzon méréseket, mert az egyik szubjektív a másik nem...persze ezzel sem értek teljesen egyet, de ezen estben valószínű a mérési görbék a többséget igazolják (Kemcsot beleértve) és mély kiemeltnek titulálják a fülest...

    Számomra egy "kiegyenlített" fejes volt 20 éve a K501-em (ahhoz képest a 701 basszusgyár) ami gyönyörű hangszeres zenét közvetített meseszép térrel, de egy idő után kiszáradt tőle a torkom, innom kellett...szerintem a kiegyenlítettség ritkán jár együtt a zeneiséggel, muzikalitással, persze erre is léteznek ellenpéldák, de nem ezen az árszinten....

Új hozzászólás Aktív témák