Új hozzászólás Aktív témák

  • peestike

    senior tag

    05.23-án rendeltem egy Piston 3-at a banggood-ról, ajánlottam kértem, így tokkal vonóval 5316 huf volt.
    06.03-án megjött, 3 napon keresztül járatódott. most próbáltam ki valójában milyen is.
    brainwavz beta volt a hasonlítási alap. korábban volt egy piston 2 is, de pont úgy jött meg kínából, hogy hétfői napon megérkezett, aztán hétvégén volt hírek, hogy van 3, így annak menni kellett.
    anno akkora különbséget nem véltem felfedezni a brainwavz vs. piston 2 között, úgy rémlik.
    brainwavz vs piston 3 viszont most eléggé meggyőzött. szebb a mély, a közép. magassal nem volt gond korábban sem. persze a hangszínszabályzó segít, ha kell. :)
    kialakítási különbség, hogy a beta jobb fülese valahogy sosem akart megmaradni a fülemben rendesen, piszkálgattam sokat, hogy jól álljon és kényelmes legyen. piston 3 már első próbánál jobban illeszkedett, annak ellenére, hogy egyel nagyobb a gumi, ami rajta van. remélem, hogy hosszabb távon sem lesz kényelmetlen, a beta azért nem volt tökéletes. ha a piston is kihúz annyit, mint a beta, akkor szerintem nem rossz vétel. (nem reklámozni akartam, csak kis tapasztalat megosztás, hátha valakit érdekel. :D )

    42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

Új hozzászólás Aktív témák