Új hozzászólás Aktív témák

  • peugeotmate

    őstag

    Sziasztok!
    Sikeresen elhagytam a fülhallgatómat, ezért szükségem lenne egy újabb in-ear kialakításúra. A korábbi fülesem egy Xears TDII-es típus volt, ami már több mint 2 évet kiszolgált nálam. Emiatt mindenképp olyan fülesre lenne szükségem, ami megüti ezt a szintet! (A forrás egy iPhone 5C készülék.)
    - Zeneileg majdnem mindenevő vagyok, de összességében szinte kizárólag elektronikus zene szól. Minimál, technó, trap, moombahton, moombahcore, dupstep, hip-hop, psytrance és egyéb elektronikus változatok a kedvencek. Szóval nem lenne gond ha mélyorientált lenne a füles. De azt hiszem ehhez a V-karakter is illene.
    - Árban 10 ezer forint lenne megszabva, ennél max 1-2 ezer forinttal térnék csak el.
    - A kábelvezetés mindegy, lehet hagyományos vagy nyak mögött elvezethető egyaránt.
    - Mikrofon és távirányító nem kritérium.
    - Külföldi rendeléstől sem vagyok elzárkózva.

    A Soundmagic E10-es fülhallgatót néztem első körben. Ez üti a Xears TDII szintet? Illetve elsősorban elektronikus zenére jó lenne vajon? Ennek beszerzése itthon ajánlott a garancia miatt? Az Mp4nation-ön sem találtam jobb áron ezt a típust.
    Esetleg van most valami 'best buy', amit kár lenne kihagynom?

    Köszönöm előre is a segítséget! :R

    meg

Új hozzászólás Aktív témák