Új hozzászólás Aktív témák

  • megott

    tag

    Sziasztok!
    Írtam az Ebayen az eladónak akitől vettem a GR07-et, hogy nem tetszik a hangja fülesnek. Leírtam a bejáratást az izolációs problámat stb, egyszóval mindent. Tanácsolta, hogy a bejáratást lehetőleg úgy csináljam, hogy 3-4 órát járatom, nem nagy hangerőn, majd 2 óra pihi (fülescsatlakozó kihúzva) és kezdhetem előről az egészet, változatos frekvenciákat vagy normálisabb keverésű zenéket ajánlott (a már említett Yello tökéletes választás szerinte is :) ). Mefogadva a tanácsát, hátrahagyva a Sony Hybrid illesztéket, felraktam ma a gyári legnagyobb illesztékkel, valamint bőrlyukasztóval készítettem egy vattakorongból pici párnát a vetőcső végére.
    Betettem a fülembe, kiválasztottam Pat Metheny egyik lemezét és elámultam. A tér kinyílt, a bőgő életrekelt, éppen csak nem forgatták meg előttem olyan vidáman testesen szólalt meg, a cinek követhetők érzem a seprűt ahogy húzzák a pergőkön. Egyszóval közeljár a tökéleteshez.
    Azt már nem is mondom, hogy fájdalomdíj gyanánt visszautaltak 30dollárt a kezdeti problémák miatt. :R

    Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

Új hozzászólás Aktív témák