Új hozzászólás Aktív témák

  • raven12

    senior tag

    válasz maszekember #37828 üzenetére

    Jé, valóban, nekem nagyon nem tűnt annak, de már új verziója van az earsonics honlapján.

    Engem az aggaszt, hogy egyik review-ban sincs szó az izolációról, vagy csak átsiklottam fölötte...

    Amúgy custom: Audiológushoz kell elmenni ezzel a dologgal (azok általában hallókészülékekhez vesznek fülmintát), valakinek volt erről egy tök jó leírása meg ajánlása, hogy hol csinálták meg jól, ezt elküldöd postán, majd vársz jó sokat, és megkapod. Adni kell neki 4-5 napot, mire megszokod, de ha utána is rém kényelmetlen akkor sajnos új mintát kell venni, elküldeni a fülessel és újracsinálják, ez megint jó sok idő.

    Amit még tudni kell a customről, hogy nem szabad összecsukni a fogaidat, mert akkor összenyomódik a hallójárat és nyomni fog a füles, mint a fene.

    Tehát vannak áldozatok, amikre fel kell készülni, viszont tudtommal customök izolációját (bár ez nem szilikon) nem közelíti meg semmi.

    Kábelből meg nem gyárit érdemes venni hozzá, ha van ebayen custom kábel ugyanolyan csatlakozással, általában olcsóbbak.

    Amúgy nagy anti-Shure-os vagyok, ezért nem ajánlottam őket :D 315 kivételével hallottam mind, és a 425-öt ÉN(tehát személyes vélemény) semmiképp nem ajánlom. 535 meg megragadt a fejemben a jó review-ok miatt, de arról is az a személyes tapasztalatom hogy rendesen túlárazott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák