Új hozzászólás Aktív témák

  • Ati1979

    veterán

    válasz filózoli #33990 üzenetére

    Ez túlzás. Szerintem az új hifiman 901 (a cserélhető erősítő kártya is nagy fegyvertény) és az ibasso japán verziója is valószínűleg jobb. (esetleg még a kínai is.)

    Amúgy sokan az írják, hogy egy szinten van ezekkel az iriver. Mások szerint valamivel jobbak az előbbiek.

    A sabre ES9018 32Bit DAC Chip (ez van mindháromban) valamivel nagyobb tudású a wolfson 8740-nél ami az én lejátszómban van.

    Van már 8741 is azt kellett volna ebbe beletenni. :) Elég sokan fikázzák is ezért az irivert.

    Nagyságrendekkel. Kérdezd meg a többieket, hogy szólt. Majd írok róla tesztet a héten. :)

    (#33992) Zoli133

    Nézd meg az ibasso dx50-et is szerintem...

    Nekem még kell több mint 200 nap az egyéni arcképhez. Előbb leszek Ph addikt. :)

    (#33994) filózoli

    Hát, nem a 315 messze van az 535-től, még a 425-től is. :) Na majd meglátjuk ki nevet a végén! :DDD

    Hát ez egy kicsit túl filozófikus azzal a nagy pápaszemmel. :DD De, jó amúgy. Egyébként ez nem egyéni arckép, mert neked még nem lehet szerintem...

    (#33993) dudika10

    Ezt én is így gondolom. Azért csinálunk egy ilyen összehallgatósdit 22-ikén. Ha van kedved gyere el nyugodtan. :)

Új hozzászólás Aktív témák